Distances līgums

      Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA ''Ceļmallapa" no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot Pircējam preces, atbilstoši noteiktajai kārtībai.

Piegādes un samaksas kārtība 

  Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

      Pirotehnisko izstrādājumu piegāde nav atļauta, preces var saņemt tikai pie mums veikalā - Mūkupurva bode, saņemot preci Pircējam tiek izsniegts iepriekš apmaksāts rēķins vai nosūtīts uz iepriekš norādīto e-pasta adresi. Pirotehnisko izstrādājumu iegāde atļauta tikai no 18 gadu vecuma. Pārdevējam ir tiesības pieprasīt Pircējam uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, preces saņemšanas brīdī. Divu (2) darba dienu laikā pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis apmaksu par pasūtīto preci, Pārdevējs sagatavo preci nodošanai Pircējam. Kad prece ir sagatavota nodošanai, Pārdevējs informē par to Pircēju, nosūtot paziņojumu, uz Pircēja e-pastu un/vai Pircēja telefona numuru.

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to). Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mūs - SIA „Ceļmallapa”, Beberbeķu iela 58, Rīga, mob. 28344844, e-pasts - [email protected] ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā. SIA "Ceļmallapa" ir tiesības atteikt izvirzīto pieprasījumu, ja ir redzami bojājumi, lietojuma pazīmes, saplēsts oriģinālais iepakojums vai ir noplēsti marķējumi. Situācijā, kad Pircējs ir izmatojis atteikuma tiesības un preci dažādu apsvērumu dēļ nav iespējams laist tālākai tirdzniecībai, strīds par Pārdevējam radītajiem zaudējumiem ir risināms civiltiesiskā kārtībā.

 Pārdevēja tiesības un pienākumi

      Pārdevējam ir tiesības atteikties no pirkšanas-pārdošanas līguma, kurš noslēgts uz pasūtījuma pamata, ja preces piegāde nav iespējama, tai skaitā, ja Pārdevējam ir beigušies attiecīgās preces krājumi noliktavā. Pircējam par šādu gadījumu tiek paziņots pie pirmās iespējas pa tālruni vai e-pastu. Tādā gadījumā Pircēja samaksāto priekšapmaksu Pārdevējs atmaksā nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, Pircēja norādītajā norēķinu kontā.

Datu apstrāde un privātuma politika

  Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

       Šajā tīmekļa vietnē mēs neievācam nekādus Jūsu personas datus, neskaitot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi nododat (piemēram, nosūtot mums e-pastu).

       Informāciju, kas saistītas ar šīs tīmekļa vietnes apmeklētājiem un to rīcību fiksē Google Analytics, kas tiek izmantota statistikas nolūkos, lai uzlabotu šīs tīmekļa vietnes lietojamību. Ievāktie dati netiek izmantoti, lai identificētu jūsu personību.

0