Datu apstrāde, privātuma politika un vispārējie noteikumi

  Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Mājas lapai ir pieslēgts drošais HTTPS savienojums, brīdī, kad tiek uzsākta pasūtījuma noformēšana, Pircējs tiek pārvirzīts uz drošu HTTPS maksāšanas lapu, tādējādi visi pirkumi vienmēr notiek caur drošo HTTPS savienojumu.

       Šajā tīmekļa vietnē mēs neievācam nekādus Jūsu personas datus, Neskaitot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi nododat (piemēram, nosūtot mums e-pastu vai veicot pasūtījumu). Pasūtījuma formas aizpildīšanas brīdī Jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese un cita informācija, kuru Jūs vēlaties sniegt. Papildus iepriekšminētajam Pārdevējam ir tiesības pārbaudīt iesniegto datu precizitāti, izmantojot publiski pieejamos reģistrus. Apzināti nepatiesas informācijas sniegšana tiek uzskatīta par mūsu Privātuma politikas pārkāpumu. Iegūtos datus mēs izmantojam, lai apstrādātu Pircēja pasūtījumu un noformētu nepieciešamos dokumentus. Lai Pārdevējs pildītu savas saistības pret Pircēju mums ir tiesības nodot Jūsu personas datus mūsu sadarbības partneriem, piemēram, kurjerpastam un grāmatvedībai. Pircēja personīgos datus Pārdevējs glabā tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības. Pārdevējs ievēro visas prasības, ko nosaka Vispārīgā datu aizsardzības regula. Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un Latvijas Republikas tiesību aktiem Pircējam ir tiesības - piekļūt savai informācijai, labot savu informāciju, atsaukt iepriekš sniegto informāciju, tiesības ierobežot savu datu apstrādi, pieprasīt savu datu dzēšanu. Pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu varat iesniegt, aizpildot formu klātienē Kārļa Ulmaņa gatve 204, Rīga vai iesūtot pieprasījumu elektroniski, rakstot uz e-pastu [email protected]. Pēc pieprasījuma mēs varam nodot Pircēja personas datus valsts un tiesībsargājošajām iestādēm, lai nepieciešamības gadījumā aizstāvētu savas juridiskās intereses, sastādot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības.

       Informāciju, kas saistītas ar šīs tīmekļa vietnes apmeklētājiem un to rīcību fiksē Google Analytics un Microsoft Clarity, kas tiek izmantota statistikas nolūkos, lai uzlabotu šīs tīmekļa vietnes lietojamību. Ievāktie dati netiek izmantoti, lai identificētu Jūsu personību. Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, Jums ir iespējas izmantot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, un tiek dzēstas, tiklīdz Jūs aizverat visus pārlūka logus.

Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.sasliki.lv ; www.ecope.lv ; www.esaluts.lv norādīto kārtību.  Neizmantojiet mūsu interneta vietnē ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „Ceļmallapa” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes lietošanas noteikumiem.  SIA „Ceļmallapa”, konstatējot interneta vietnē kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu.  Interneta vietnes lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu.  Interneta vietnē attēlotais preču saturs, apraksts un cita informācija ir SIA „Ceļmallapa” īpašums.  Interneta veikalā redzamās preces attēlos pēc to krāsas, lieluma, formas vai citiem parametriem var atšķirties no faktiskajām preču īpašībām. Attēliem ir informatīvs raksturs.  Preces cena, kas norādīta interneta veikalā var atšķirties no preces cenas, kas ir pie preces Pārdevēja tirdzniecības vietā, saistībā ar dažādām akcijām, kas tiek veidotas tieši interneta veikalā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.